Xiaojingao tööstuspiirkond, Qiaoxia, Yongjia, Zhejiang, Hiina

[meiliga kaitstud]

EN

Avastage Play projekte

Amirplay

laste uurimusmänguprojektid

Laste arengutreeningud on kavandatud vastavalt laste omadustele, läbi teadusliku kolmemõõtmelise kombinatsiooni, et moodustada uue põlvkonna laste tegevuskeskus, mis pakub meelelahutust, sporti, haridust ja treeningut tervikuna. Suurele enamusele lastest meeldib puurida, ronida, libiseda, veereda, raputada, kiikuda, hüpata, raputada ning enamus seda tüüpi laste arenduskoolitustest koosneb vertikaalsesse ruumi püstitatava projekti läbimisest ja mitmekesi ehitamisest. erineva raskusastmega, ülipõneva tasemega, et lapsed kogeksid kõrgel ronimist, tunneksid põnevust takistuste ületamisel. Lihvige laste tahet, esitage endale väljakutseid ja stimuleerige potentsiaalset laste arengupiirkonda. Peamiselt sobib lastele ja noorukitele vanuses 4-15 aastat.


ohutus

Veenduge, et toode oleks täiuslikult ilma teravate esemeteta, kõvade esemeteta ja muude asjadeta, mis võivad lapsi kergesti kahjustada.

Ronimine ja kaitsevõrgu jõuga tõmbamine on keelatud.


Regulaarne ohutuse kontrollnimekiri

kas kaitsekanal ja tulekanal on avatud. 

tule- ja plahvatusohtlikku prahti ei kogune.

 kas ümberringi on tuleohtu, ära aseta laste mänguvahendite kõrvale kaminaid, elektrikerise ja muid kütteseadmeid.

kas elektrifitseerimisseadmete juhtmestik on vananenud, lühise võimalikud probleemid.

Muud ohutusnõuded, lõbustusvahendid tuleks paigaldada vajalikesse kohtadesse ja pilkupüüdvasse asendisse ohutusmärgid. Ohutusmärgid jagunevad nelja tüüpi, näiteks keelusildid (punased), hoiatussildid (kollased), juhised (sinine), viipesildid (roheline). 


hooldus

Kõigepealt peab tagama, et seadmed ise on puhtad ja korras, olgu sees ja seadme põhjas prahti või tolmu, kui on, siis palun eemaldada. 

Külma ilmaga tuleb kontrollida plastosade vananemist ja purunemist.

Elektriseadmed peaksid alati kontrollima, kas määrdeainet on vaja lisada või välja vahetada, eriti õlisurvesüsteem võib otseselt mõjutada seadme normaalset tööd ning õhurõhusüsteem peaks kontrollima, kas õhukompressor ja silindri sisse- ja väljalaskeavad on ummistunud. 

Elektriseadmed pööravad tähelepanu juhtmestiku aspektile, peavad nõudma iganädalast vooluahela kontrollimist, vananevate osade ja juhtmestiku väljavahetamist, ohutusriskide lahendamist. 

                       

Vaata kõiki fotosid
Miks valida meid
  • Konkurentsivõimeline kokkuhoid
  • Majasisene disainimeeskond
  • Pro paigaldus
  • Hankige abi rahastamiseks

Kas soovite hüppeala kohta rohkem teada saada?

Helistage: +86-15858526929
Esitage oma küsimus
Seotud teemad
palun
lahkuma
sõnum
Avaleht
Tooted
E-Mail
Kontakt