Xiaojingao tööstuspiirkond, Qiaoxia, Yongjia, Zhejiang, Hiina

[meiliga kaitstud]

EN

Tasuta hüppeala

Amirplay

Tasuta hüppeala

Kirjeldus

Peamiselt projekti algajatele ja lastele mõeldud mängijad saavad professionaalse treeneri juhendamisel lihtsalt lõpetada sellised harjutused nagu selilihüpe, istumine ja muud liigutused.

Tasuta batuudiala, sealhulgas kallutatav batuut, hüppeplatvorm ja muud funktsioonid, et testida õhus olevate inimeste füüsilisi funktsioone. Ala on laialdaselt kasutatav ja seda saab kasutada mitmesuguste suurte rühmade tegevuste jaoks, nagu vanem-laps mängud, Tai Chi kursused, tegevuskursused jne.


ohutus

1.Usaldusväärne materjal: tugev ja pehme maandumismatt. PVC-nahk kinnitab standardile EN71-2/-3, pehme vaht, kinnitab GB/T 8332-2008, vastupidav vedru kinnitus vastab GB/T 1222-200

Materjalid on mittetoksilised ja keskkonnasõbralikud. Kasutatavad materjalid peaksid olema teatud stabiilsusega, et vältida saasteainete teket väliskeskkonna muutustest, nagu temperatuur ja niiskus, pargi töötamise ajal.

2. Batuudipargi ohutusjuhiste silt, mis peab olema nähtavalt batuudisaali sissepääsu juures, ja igas sobivas piirkonnas tegevusalale ohutusjuhiste silt.

3. Õigeaegselt meelde tuletada ja peatada batuudipargi mängijad ei järgi ennetuskäitumise reegleid

4. Kõik töötajad, patrullivad kogu batuudipargi piirkonnas, teevad turvakontrolliga head tööd.


hooldus

Batuut vajab regulaarset hooldust, nii alt kui ülevalt. Operaator peab regulaarselt kontrollima vedrupindade kahjustusi. Samuti tuleks regulaarselt kontrollida batuudi all olevaid vedrusid.

Batuudipargi töötajad peaksid kõiki lõbustusvahendeid regulaarselt hooldama ja testima ning neid tuleks regulaarselt hooldada vastavalt hoolduseeskirjadele ning leitud probleemid või kahjustused tuleks õigeaegselt parandada ja välja vahetada.


Vaata kõiki fotosid
Miks valida meid
  • Konkurentsivõimeline kokkuhoid
  • Majasisene disainimeeskond
  • Pro paigaldus
  • Hankige abi rahastamiseks

Kas soovite hüppeala kohta rohkem teada saada?

Helistage: +86-15858526929
Esitage oma küsimus
Seotud teemad
palun
lahkuma
sõnum